33.8 C
Adana
10 Temmuz 2020
Son Dakika

Yeni yaşını kutlayan Sinan Akçıl’ın büst şeklindeki pastası toplumsal medyada gündem oldu

Başarıya ulaşmış müzisyen Sinan Akçıl, 38. yeni yaşını boşandıktan sonra barışarak birlikte yaşamaya başladığı Burcu Kıratlı ve Mustafa Ceceli- Selin İmer çiftiyle kutladı. Duygusal bir kutlama meydana getirilen doğum gününde hazırlatılan pasta eleştirilerin hedefi oldu.

“BU BURCU’NUN HAYALİNDEKİ SİNAN”

Doğum günü kutlamasında yakın dostları Selin İmer ve Mustafa Ceceli’nin de bir tek bırakmadığı Sinan Akçıl’ın büst şeklinde hazırlanan pastası toplumsal medya kullanıcıları tarafınca kritik yağmuruna tutuldu. Birçok toplumsal medya kullanıcısı pastadaki kişiyi oyuncu Barış Arduç’a benzeterek “Bu galiba Burcu’nun hayalindeki Sinan”, “Pasta kim bilmiyorum ama mutlaka Sinan Akçıl değil” ve “Pasta Keremcem ile Barış Arduç içerisinde gidip geliyor” diye yorumlar yaptı.

“RUH EŞİM, İYİ Kİ DOĞDUN”

Toplumsal medya hesabından Akçıl’ın yeni yaşını kutlayan Kıratlı, “Söylenebilecek en güzel sözlerin gerçeğini yaşıyoruz hepimiz. Oldukça şanslıyız ve bu nedenle bir şey anlatmaya, yazmaya gerek yok. Ruh eşim. İyi ki doğdun. İlhamın, müziğin ve ben devamlı seninleyiz” notunu yazdı.

İlgili Mesajlar

Fatih Erbakan: 15 yaşındaki biri eşeysel olgunluğa erişmiştir, rızası da geçerlidir

admin

Dirk Kuyt, gelecek sürem Feyenoord’da alıştırmacı olarak yola devam edecek

admin

Horace Grant, Michael Jordan’a meydan okudu: Benimle derdi var ise gelsin adam benzer halde çözelim

admin