24.2 C
Adana
11 Temmuz 2020
Adana HaberleriÇıkış YapSeyhan Haberleri

Polisten kaçarken ekip aracına çarptı arkasından kaza yapmış olup kıskıvrak yakalandı

Polisten kaçarken ekip aracına çarptı ardından kaza yapıp yakalandı
Adana ilinde, polisin ‘dur’ ihtarına uymayan alkollü sürücü ilkin polis aracına çarptı arkasından refüje vurup kaza yaptıktan itibaren kıskıvrak yakalandı.


Adana ilinde, polisin ‘dur’ ihtarına uymayan alkollü sürücü ilkin polis aracına çarptı arkasından refüje vurup kaza yaptıktan itibaren kıskıvrak yakalandı. Yakalanan sürücü yasal promilin 4 katı alkollü çıktı.

Alınmış olan bilgiye gore, Seyhan Devriye görevlileri, Ziyapaşa Bulvarı üstünde şüphelendiği 33 P 7990 plakalı otomobile ‘dur’ ihtarında bulunmuş oldu. İhtara uymayan otomobil sürücüsü kaçmaya başladı. Bir tek 1 kilometre kaçmayı başaran sürücü ilkin bir polis aracına çarptı. Itibaren refüje çarparak kaza üretti.

Kaza yapmakta olan sürücü ve bünyesinde mevcut olan şahıs yakalandı. Alkol testi meydana getirilen sürücü Hasan A., 2.07 promil alkollü çıktı. Hasan A.’ın 2 yıl ehliyetine el konulurken yanında mevcut olan kişiyle beraber gözaltına alındı.

Polisten kaçtığı sırada arkadaşının yanında mevcut olan şahıs yakalanınca,” Senin yaptığın iş mi, arabamızı mahvettin, ne oldu oğlum niçin kaçtın” şeklinde arkadaşına sitem etti. – ADANA

Kaynak: İHA

İlgili Mesajlar

Adana’da sağanak, sokakları sular altında bıraktı

admin

Adana ilinde kebap satışlarında zamanı düşüş yaşanıyor

admin

Doğu Akdeniz’den yaş sebze meyve ihracatı arttı

admin

Yorum Yap