26 C
Adana
10 Temmuz 2020
Adana HaberleriÇıkış YapSeyhan Haberleri

Polisten kaçarken ekip aracına çarptı arkasından kaza yapmış olup kıskıvrak yakalandı

Polisten kaçarken ekip aracına çarptı ardından kaza yapıp yakalandı
Polisten kaçarken ekip aracına çarptı arkasından kaza yapmış olup kıskıvrak yakalandı Adana ilinde polisten kaçarken kaza yapmakta olan vasıta sürücünün yanında mevcut olan bir şahıs,” arabamızı mahvettin” şeklinde arkadaşına sitem etti Adana ilinde, polisin ‘dur’ ihtarına uymayan alkollü sürücü ilkin polis aracına çarptı arkasından refüje…


Polisten kaçarken ekip aracına çarptı arkasından kaza yapmış olup kıskıvrak yakalandı

Adana ilinde polisten kaçarken kaza yapmakta olan vasıta sürücünün yanında mevcut olan bir şahıs,” arabamızı mahvettin” şeklinde arkadaşına sitem etti

ADANA – Adana ilinde, polisin ‘dur’ ihtarına uymayan alkollü sürücü ilkin polis aracına çarptı arkasından refüje vurup kaza yaptıktan itibaren kıskıvrak yakalandı. Yakalanan sürücü yasal promilin 4 katı alkollü çıktı.

Alınmış olan bilgiye gore, Seyhan Devriye görevlileri, Ziyapaşa Bulvarı üstünde şüphelendiği 33 P 7990 plakalı otomobile ‘dur’ ihtarında bulunmuş oldu. İhtara uymayan otomobil sürücüsü kaçmaya başladı. Bir tek 1 kilometre kaçmayı başaran sürücü ilkin bir polis aracına çarptı. Itibaren refüje çarparak kaza üretti.

Kaza yapmakta olan sürücü ve bünyesinde mevcut olan şahıs yakalandı. Alkol testi meydana getirilen sürücü Hasan A., 2.07 promil alkollü çıktı. Hasan A.’ın 2 yıl ehliyetine el konulurken yanında mevcut olan kişiyle beraber gözaltına alındı.

Polisten kaçtığı sırada arkadaşının yanında mevcut olan şahıs yakalanınca,” Senin yaptığın iş mi, arabamızı mahvettin, ne oldu oğlum niçin kaçtın” şeklinde arkadaşına sitem etti.

Kaynak: İHA

İlgili Mesajlar

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Adanalı hemşehrilerine Kovid-19 tedbirlerine uyma çağrısı Açıklaması

admin

Adana’da 3 saatlik yağmur su baskınlarına niçin oldu

admin

Anneler Günü’nde kocasını vuran kadının emniyetteki ifadesi

admin

Yorum Yap