34.2 C
Adana
2 Temmuz 2020
Adana HaberleriÇıkış YapYüreğir Haberleri

İhbar üstüne vaka yerine giden görevliler, adam cesediyle karşılaştı

İhbar üzerine olay yerine giden ekipler, erkek cesediyle karşılaştı
Adana ilinde gece yarısında feryat sesleri duyan mahalleli, polise haber verdi. İhbar üstüne vaka yerine giden polis, yerde yatan bir adam cesedi ile karşılaştı.


Adana ilinde suç duyurusu üstüne vaka yerine giden polis yerde adam cesedi ile karşılaştı. Meydana getirilen çalışmada cesedin inşaat halindeki bir binadan düşmüş olduğu tespit edildi.

Vaka, Yüreğir ilçesine bağlı Atakent mahallesinde mevcut olan inşaat halindeki bir binada meydana geldi. Alınmış olan bilgiye gore, vatandaşlar feryat sesi duyduktan itibaren yerde hareketsiz bir adam görüp yerde yattığını polise suç duyurusu etti.

İNŞAATTAN DÜŞTÜĞÜ TESPİT EDİLDİ

İhbar üstüne vaka yerine giden polis görevlileri hareketsiz yatan kişinin öldüğünü tespit etti. Bölgede çabalama yapmakta olan polis görevlileri ölen kişinin inşaat halindeki bir binadan düştüğünü belirledi.

OTOPSİ YAPILACAK

Ölen kişinin üstünden kimlik çıkmazken polisin araştırmaların arkasından ceset Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yapılacak otopsisinin arkasından ölen kişinin intihar edip etmediği tespit edilecek. Polisin vakayla söz konusu soruşturması sürüyor.

İhbar üzerine olay yerine giden ekipler, erkek cesediyle karşılaştı

Kaynak: İHA

İlgili Mesajlar

Üstün dereceli sıcakta yasak dinlemediler – Haber

admin

Deniz’in tedavisine başlanıldı – Haberler

admin

Gül, üreticiye değil satıcıya kazandırıyor

admin

Yorum Yap