31.2 C
Adana
1 Temmuz 2020
Adana Haberleri

Genç İş Adamı’nın isyanı! Yeter artık! Durun!

Adana’da geçtiğimiz günlerde genç bir iş adamı Adana Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe vererek, suçsuz yere ceza aldığını, polislerin kendisine kara çalma attığının açık ve net bir halde ortada bulunduğunu öne sürmüştü.

Genç iş adamı tehdit mesajları almıştı. Tüm bu yapılanlara karşın “suçlu psikolojisi” olarak adlandırılmaması adına evini terk etmemiş yargının vereceği sonucu beklerken, dün itibariyle kendisine daha büyük oyunların oynandığını, yeni suçlar yüklenmeye çalışıldığını öne devam eden video ve Cumhuriyet Savcılarına açık davet yapmakta olan mesajını dün 23.00 sularında twitterdan yayınladı.

Sabaha karşı yayınladığı mesajını kaldıran iş adamı kendisini her şekilde suçlamaya çalıştıklarını, meydana getirilen hatadan dönmek istemediklerini söyledi.

Tüm bu yaşananlardan İçişleri ve Hakkaniyet Bakanlığı’nın haberinin bulunduğunu HSK ve Cumhurbaşkanlığına da informasyon teslim edildiğini hatırlattı.

Genç iş adamı üstüne yeni bir oyun kurulacağını söyleyerek, “Adaletin tecelli etmesini değil, birilerinin gelip beni hapise götürmesini bekliyorum.” şeklinde belirtti.

İlgili Mesajlar

Adana’da uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

admin

Adana’da adaklık kurban satış bölgeleri kaldırıldı

admin

Uçurtmasını kurtarırken akıma kapılan Dilara, toprağa verildi

admin

Yorum Yap