25 C
Adana
10 Temmuz 2020
Adana HaberleriÇıkış YapÇukurova Haberleri

ADANA Ayrı yaşamını devam ettirdiği eşini sırtından bıçaklayan koca tutuklandı

ADANA Ayrı yaşadığı eşini sırtından bıçaklayan koca tutuklandı
Ayrı yaşamını devam ettirdiği eşini sırtından bıçaklayan koca tutuklandıAdana’da, 2 ay ilkin evi terk edip baba evine giden eşi D.G.?yi (40) sırtından bıçaklayarak ağır yaralayan Hüseyin G. (40), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


Ayrı yaşamını devam ettirdiği eşini sırtından bıçaklayan koca tutuklandı

Adana ilinde, 2 ay ilkin evi terk edip baba evine giden eşi D.G.?yi (40) sırtından bıçaklayarak ağır yaralayan Hüseyin G. (40), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Vaka, önceki gün saat 16.30 sıralarında merkez Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi‘nde meydana geldi. Adana Kent Hastanesi‘nde hemşire olarak görevli D.G., eşi Hüseyin G.?yi 2 ay ilkin terk ederek ailesinin evine gitti. Devamlı münakaşa yaşadıkları öğrenilen çift, vaka günü evlerinde bir araya geldi. Çalmış olduğu halı sahadan koronavirüs nedeni ile işten çıkarıldığı söylenen Hüseyin G., eşinden eve geri dönmesini istedi. Sadece D.G., bu teklifi reddetti. Hüseyin G. çıkan tartışmada, eşini kendisine hakaret etmiş olduğu iddiasıyla 2 çocuğunun gözü önünde sırtından bıçakladı. Hüseyin G. arkasından, eşini apartmanın önüne indirerek ‘Tanrı rızası için yardım edin’ şeklinde bağırarak, komşularından yardım istedi. Bu sırada sokaktan geçen bir şahıs, Hüseyin G. ve yaralı eşini otomobiliyle hususi bir hastaneye götürdü. bu mekanda ilk müdahalesi meydana getirilen D.G., Adana Kent Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. D.G.?nin sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğu hatırlatıldı.

Komşusu Mehmet Akınsoy, vaka sonrası apartmanın önünde Hüseyin G. ile konuştuklarını, kendisine ‘Eşim bıçağı alıp, koltuğun arkasın koyarak yaslandı ve kendisini bıçakladı’ söylediği öğrenildi.

Olayın arkasından gözaltına alınmış olan Hüseyin G., Adana Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Katliam Yazıhane Amirliği’ne götürüldü. Hüseyin G. sorgusunda, eşinin 2 aydır eve gelmediğini, olayın olduğu gece de eşinden eve geri dönmesini istediğini, sadece eşinin kendisine ağır hakaretlerde bulunmuş olduğu için bıçakladığını ve pişman bulunduğunu söylediği öğrenildi.

Emniyetteki sorgusunun arkasından adliyeye sevk edilen Hüseyin G., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ADANA Ayrı yaşadığı eşini sırtından bıçaklayan koca tutuklandı

Kaynak: DHA

İlgili Mesajlar

Adana’da iki grup arasında silahlı kavga: 1 ölü, 3 yaralı

admin

Üstün dereceli sıcakta yasak dinlemediler – Haber

admin

Uçurtmasını elektrik telinden alırken akıma kapılan küçük kızı polis kurtardı

admin

Yorum Yap